www.iksp.pl


O firmie InpolKrak

Od 1994 roku na terenie Krakowa działa rodzinna firma InpolKrak. Oferuje wysokoprzetworzone folie i wyroby stalowe. Niedawno do bogatej oferty dołączyła także ich obróbka. Przedsiębiorstwo posiada rozbudowaną sieć przedstawicielstw handlowych mieszczących się w Krakowie, Gdańsku, Tarnowskich Górach, Radomiu, Wrocławiu oraz Murowanej Goślinie. Zamknięte magazyny firmy znajdują się w Krakowie, Kluczborku, Tarnowskich Górach oraz Murowanej Goślinie. Tym, co wyróżnia spółkę na rynku jest przede wszystkim profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta oraz towar wysokiej jakości.

Nasza historia

Inpol Krak to firma, która istnieje na polskim rynku od 1994 r. Od tego czasu dynamicznie się rozwija, prowadząc współpracę nie tylko z polskimi, ale i z zagranicznymi producentami. Już od samego początku istnienia przedmiotem jej działalności była szeroko pojęta stal. Początkowo były to takie wyroby jak pręty, blachy, kształtniki oraz rury. Z czasem pojawiła się stal jakościowa i profile precyzyjne.

 

Nasze doświadczenie na rynku

STAL
FOLIA
CIĘCIE STALI

W 2004 r. oferta firmy została poszerzona o foliowe przeznaczone na opakowania, a dokładanie o produkty z folii poliestrowej (APET i BOPET), PVC oraz wielowarstwowej polietylenowej. Obecnie Inpol Krak współpracuje z producentami działającymi w Polsce oraz w innych krajach – w USA, we Włoszech, w Wielkiej Brytanii, w Belgii oraz w Niemczech.

Swój sukces Inpol Krak zawdzięcza dynamicznemu rozwojowi oraz pełnej kompetencji i rzetelności we współpracy, zarówno z producentami, jak i z klientami. Oferta firmy jest elastyczna i trafiająca nawet do najbardziej wymagających osób. Posiada wiele prestiżowych certyfikatów oraz wyróżnień.

Kluczbork oddział

Działania firmy opierają się na:

Nowoczesnych metodach sprzedaży

Dystrybucji i ciągłym rozwoju możliwości, tak by zawsze wychodzić naprzeciw wymogom rynku

Oferta jest Inpol Krak jest elastyczna i bardzo konkurencyjna.


Certyfikaty i wyróżnienia